EN DE

Jak przygotować projekt


Produkowane przez naszą firmę standardowe modele breloków można zobaczyć w zakładce „dostępne modele”. Każdy z nich oznaczony jest symbolem – w kontaktach z nami prosimy o powoływanie się na te oznaczenia.

Przy większych nakładach istnieje możliwość wykonania breloka w indywidualnym kształcie. W sprawie szczegółów takiej realizacji prosimy o kontakt z naszym biurem.

Projekt grafiki na wklejkę breloka, najlepiej w wersji elektronicznej, można dostarczyć pocztą e-mail, wgrać na nasz serwer ftp lub przesłać na płycie. Przyjmujemy projekty w praktycznie dowolnym programie na komputery PC. Przy projektach możliwych do realizacji w technice sitodruku prosimy o projekty w wersji wektorowej (np. pliki .cdr, .ai). Przy druku offsetowym prosimy o pliki w rozdzielczości 300 dpi (np. pliki .ai, . psd, .tiff, .eps, .cdr) – teksty zamienione „na krzywe” (dotyczy to również innych elementów grafiki możliwych do przedstawienia w ten sposób), spady 2 mm, zaznaczony wykrojnik. Bardzo ważną rzeczą jest określenie kolorystyki, najlepiej wg wzorników Pantone’a, RAL lub HKS. Dopuszczamy również możliwość dobrania kolorów na podstawie przesłanej próbki.

Nasze długoletnie doświadczenie w branży poligraficznej pozwala nam w sposób niezwykle precyzyjny dobierać kolory. Jednakże specyfika stosowanej technologii (pokrywanie wydruków warstwą żywicy lub druk na folii soczewkowej) powoduje iż finalny efekt może w niewielkim stopniu odbiegać od założonej kolorystki.