EN DE
breloki
Kolekcje magnesów

Emblematy na podłożu magnetycznym i notesy magnetyczne są elementem wielu akcji promocyjnych, atrakcyjnym i oryginalnym nośnikiem reklamy. To doskonała propozycja na tani, użyteczny gadżet i pamiątkę klubową.

Oferujemy je w 3 wersjach:

  • magnes płaski (folia magnetyczna z nadrukiem)
  • magnes wypukły (folia magnetyczna z nadrukiem pokryta warstwą żywicy poliuretanowej)
  • magnes „trójwymiarowy” (folia lenticularowa na podłożu magnetycznym)

Magnesy mogą być wykonane praktycznie w dowolnym kształcie i rozmiarze. Na życzenie klienta są pakowane jednostkowo w atestowane foliowe saszetki. Można je sprzedawać/rozdawać pojedynczo lub w zestawach. Mogą tworzyć większe, systematycznie zbierane kolekcje (kolekcja taka może przedstawiać zdjęcia zawodników aktualnego składu ale może też być doskonałą okazją do przypomnienia najbardziej zasłużonych postaci w historii klubu, osiągniętych sukcesów, zdobytych trofeów i najważniejszych wydarzeń).

Zestawy magnesów

Kolejnym produktem wykorzystującym podłoże magnetyczne są zestawy magnesów płaskich. Zestaw taki ma postać ponacinanego arkusza magnetycznego, na którego powierzchni znajduje się kilka mniejszych magnesów. Poszczególne elementy można w łatwy sposób od siebie oddzielić. Całość jest zazwyczaj pakowana w estetyczną foliową torebkę razem z zadrukowanym kartonikiem.

Jest to doskonała propozycja dla firm obsługujących rynek pamiątek i upominków klubowych różnych dyscyplin sportowych – przykładowy zestaw może składać się z magnesu przedstawiającego herb klubu oraz magnesów ze zdjęciami czołowych zawodników. Zestaw taki może również przypominać zasłużone postaci dla klubu oraz najważniejsze wydarzenia, zdobyte trofea i osiągnięte sukcesy.

Puzzle

Magnesy płaskie mogą posłużyć do wykonania reklamowych układanek i puzzli. Daje to ogromną możliwość dotarcia do szerokiego kręgu zwłaszcza młodych odbiorców, ceniących sobie element zabawy w przekazie reklamowym.

Kształt i wielkość poszczególnych elementów układanki ustalana jest indywidualnie. Puzzle mogą być dostarczane w całości w postaci naciętego arkusza magnetycznego zapakowanego z usztywniającym kartonikiem. Mogą być też elementem akcji promocyjnej (lub programu lojalnościowego) polegającej na systematycznym zbieraniu poszczególnych elementów dołączanych oddzielnie do czasopisma sportowego lub biletu wejściowego na mecz.