EN DE

Podkładki pod mysz

Podkładki pod mysz

Technologia 3D jest przyszłością kina, telewizji i reklamy .Świadczą  o tym ogromne sukcesy nowych filmów 3D i pierwszych transmisji spotkań piłkarskich w trójwymiarze.

Lenticular (druk na folii soczewkowej) daje możliwość przedstawienia efektów 3D niedostępnych w innych technikach druku . Nasza firma nie ogranicza się jedynie do wykonywania wydruków w tej technologii  lecz oferuje  gotowe  produkty mające praktyczne zastosowanie. Najpopularniejszym  z nich jest podkładka pod mysz . Najczęściej stosowana grafika to trójwymiarowy herb klubu , zdjęcie drużyny  lub kilku piłkarzy.

Podkładki to doskonały gadżet reklamowy. Oferuje dużą powierzchnię reklamową i pozostaje ciągle w zasięgu użytkownika lub konsumenta. Nadruk wykonany od spodniej strony folii soczewkowej zabezpieczony jest przed uszkodzeniem i ścieraniem. Całość kaszerowana jest specjalną pianką zapewniającą znakomite przyleganie i zapobiegającą przesuwaniu się jej po blacie. Na życzenie klienta wykonujemy również wersję na korku lub ze specjalną warstwą antypoślizgową. Podkładki lenticularowe mogą mieć wiele zastosowań – mogą służyć jako podkładki pod napoje, maty przykasowe, maty na biurko, podkładki pod myszkę czy maty śniadaniowe. Nasze produkty odporne są na podwyższoną temperaturę i wilgoć. Są łatwe do utrzymania w czystości. Można je wykonywać praktycznie w dowolnych kształtach.