EN DE
Breloki piłkarskie

Ciągłe poszukiwania nowych, atrakcyjnych produktów i duże zainteresowanie ze strony klientów sprawiły, że uruchomiliśmy w naszej firmie dział zajmujący się projektowaniem i produkcją artykułów reklamowych przeznaczonych na rynek pamiątek, upominków i gadżetów sportowych. Nowoczesny park maszynowy oraz bogate doświadczenie sprawiły, że przedsięwzięcie to udało się przeprowadzić niezwykle sprawnie i skutecznie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, która skierowana jest zarówno bezpośrednio do klubów, związków i organizacji sportowych jak również do agencji reklamowych i marketingowych obsługujących ten sektor rynku.

Breloki sportowe

Nasza oferta gadżetów sportowych skierowana jest zarówno bezpośrednio do klubów, związków i organizacji sportowych jak również do agencji reklamowych i marketingowych obsługujących ten sektor rynku. W jej ramach szczególnie polecamy breloki w kształcie strojów sportowych (piłka nożna, piłka reczna, koszykówka, siatkówka, rugby, hokej, kolarstwo). Nadruk offsetowy umożliwia niezwykle precyzyjne odwzorowanie detali stroju sportowego, herbów i logotypów sponsorów. Modułowa budowa pozwala na dużą swobodę w kreowaniu ostatecznego wyglądu produktu. W ramach jednego zamówienia istnieje możliwość wykonania kilku wersji graficznych co w praktyce umożliwia np. wykonanie breloków z różnymi nazwiskami i numerami zawodników.

Breloki

Nasza oferta obejmuje blisko 150 standardowych modeli breloków różniących się wielkością i kształtem. Modułowa budowa pozwala na kreowanie ostatecznego wyglądu produktu.  Praktycznie możliwe jest dowolne   zestawianie części składowych, zarówno jeśli chodzi o kształt poszczególnych detali, elementy wykończeniowe jak i kolorystykę nadaje zamówionemu produktowi cech indywidualnych a ilość możliwych kombinacji sprawia, że nasza oferta należy do najbogatszych na rynku. W ramach jednego zamówienia istnieje też możliwość wyboru i realizacji różnych modeli, zestawień kolorów i zapięć.